5 כללים לעיצוב המשרד לשיפור סביבת העבודה שלכם

מעצבים מחדש את המשרד? עוברים למשרד חדש? הנה חמישה כללים לעיצוב המשרד שישפרו את סביבת העבודה שלכם, יגרמו לכם להרגיש טוב יותר במשרד וכן יעזרו לכם לשפר את יעילות העבודה.

דאגו לעיצוב פרקטי

כשמדובר בתכנון משרדים, חשוב לוודא שהתכנון יהיה כמה שיותר פרקטי כך שיאפשר לכם לעבוד בצורה יעילה. מדובר למעשה בצורת אדריכלות משרדים, המאפשרת לכם לחסוך זמן ולעבוד בצורה המהירה והנוחה ביותר עבורכם. חשוב שתהיה מחשבה עמוקה מאחורי התכנון שלכם ושלא יהיה סתמי. כדאי לחשוב על הצרכים שלכם, סדר העבודה, מהם הדברים בהם אתם משתמשים רוב הזמן כך שיהיו קרובים יותר, ומה פחות.

שיהיה לכם כלל הריהוט הנדרש

ריהוט משרדי נכון הוא הכרחי לשיפור סביבת העבודה שלכם. עליכם לדאוג שיהיה לכם כיסא מנהלים או כיסא מחשב נוח וכן שולחן מנהלים או שולחן מחשב מתאים ומעוצב לטעמכם כך שתהנו לשבת ולעבוד גם אם זה במשך שעות. אם יש חדר ישיבות, חשוב לוודא שגם בו יהיו שולחנות משרדיים וכיסאות משרדיים, אך לא אלו בלבד. חשוב לוודא שהמטבח המשרדי מאובזר היטב, שיש לכם מספיק ארונות ומגירות אחסון לציוד שלכם, וכן שיש לכם את כל מכשירי הכתיבה הנדרשים. הציוד המשרדי שלכם הוא כלי העבודה שלכם, לכן אל תתפשרו ודאגו שיהיה לכם כל מה שאתם צריכים.

צבעים עושים את ההבדל

כשמדובר בעיצוב פנים למשרד, חשוב לבחור את הצבעים הנכונים המתאימים לכם. חשוב לדאוג שהצבעים שאתם בוחרים יהיו מאוזנים ותואמים, וכאלה שישדרו הרמוניה ושלווה. הצבעים משפיעים על מצב הרוח שלכם ולכן כדאי שיהיו צבעים שאתם אוהבים אבל גם כאלה שירגיעו אתכם. שילוב נכון של צבעים למשרד יהפוך את העבודה בו לכיף ונעים יותר, וככל שלכם ולעובדים שלכם יהיה נעים יותר כך סביבת העבודה תשתפר ותתייעל.

צמחים הם החברים שלכם

אדריכלים ומעצבי פנים תמיד ימליצו לכם על צמחים. צמחים מוסיפים קישוט ויופי למשרד ואף ידועים ביכולת שלהם להרגיע מעצם נוכחותם. הירוק של הצמחים יעשה לכל העובדים במשרד טוב ויוסף למראה שלו. הצמחים הם לא רק יפים, הם גם יוסיפו חיות למשרד שלכם. כדאי לכם לבחור בצמחים אשר מתאימים לגידול במשרד ושאינם דורשים הרבה שמש או מרחב גדול, כך שלא ימותו לכם. דאגו לטפח את הצמחים שלכם ועצם ההשקעה בהם ובמשרד יהפכו אותו למרחב נעים יותר.

הכניסו אור לחיים שלכם

אנחנו מבלים את מרבית שעות היום שלנו בתוך המשרד, והדבר עלול לגרום לדיכאון ואף למחסור בוויטמין הכרחי הנקרא ויטמין D. כדאי לדאוג שלמשרד שלכם נכנס כמה שיותר אור שמש אשר ישפר את מצב הרוח שלכם. כמו כן, כדאי לוודא שישנה מספיק תאורה על מנת לשמור על בריאות העיניים שלכם, כשהעדיפות לתאורה צהובה ולא לבנה שנחשבת למדכאת יותר.

/ 5.

מאמרים נוספים