תכנון משרדים

אדריכלות ותכנון משרדים עם התאמה לצרכי הלקוח

תכנון משרדים זו אחת מההתמחויות של משרד שירי פרץ אדריכלים, העוסק בעיצוב ותכנון משרדים וזאת תוך כדי שימת דגש על מצוינות ומקצועיות מול התאמה אישית לצרכי הלקוח.

לכל חברה יש את ה – D.N.A הארגוני שלה

הזהות שמכתיבה את הצורך בחלל עם מאפיינים ייחודיים שיוכלו לענות על צרכיה. כך למשל, חברות הייטק רבות נוטות להעדיף חללי Open Space בהם מיושם דגש על חלל פתוח לרווחה, נגישות ויכולת לתקשר בקלות ובמהירות בין המחלקות השונות במשרד.

כישוריו של אדריכל משרדים מנוסה יכולים לעשות הבדל של שמיים וארץ בתכנון עיצובי מקיף של משרדים. תכנון משרדים זוהי אמנות בפני עצמה וכדי לעשות זאת בהצלחה, חשוב לתת למקצוענים לסייע במלאכה.

הליך תכנוני נכון בעיצוב ותכנון משרדים

כאשר ניגשים אל מלאכת תכנון ועיצוב משרדים יהיה נחוץ לעשות זאת תוך כדי שיתוף פעולה מלא עם הלקוח. משרד מוביל ומיומן ידע להניע את ההליך התכנוני וזאת תוך כדי שהוא מקבל את כל המידע הנחוץ והמפרט הרצוי לחלל.

כך יוכל משרד אדריכלות פנים לעשות עבודתו וזאת תוך כדי שהוא מביא לשביעות רצונו של הלקוח בכל הנוגע לרמת התכנון והעיצוב המתקבל. במשרד עיצוב הפנים והתכנון האדריכלי שירי פרץ יהיה ניתן להשיג מענה איכותי בכל הנוגע לכך.

לקטלוג המשרדים המעודכן בעמוד הפרוייקטים של האדריכלית שירי פרץ – לחצו כאן

אדריכלות משרדים עם התאמה לצרכי הלקוח
אדריכלות משרדים עם התאמה לצרכי הלקוח

אילו משרדים כבר יצא לנו לעצב?

הניסיון ותשומת הלב לפרטים מאפשרים לנו להציע לכם פתרונות תכנון משרדים אשר עומדים בקנה אחד עם הסטנדרטים העיצוביים המתקדמים ביותר שקיימים היום. בעזרתנו ניתן לממש את החזון ולהפוך את משרדי החברה שלכם לחלל שנעים לעבוד בו והפרודוקטיביות של העובדים שופעת.

פרויקטים שבוצעו על ידנו כוללים תכנון ועיצוב חללי משרד של החברות הבאות:

  • חברת ההייטק SKYLINE – בפארק עופר בפתח תקווה בשטח כולל של 528 מ״ר,
  • חברת WAVELENGTH – תכנון ועיצוב משרדי בגודל 630 מ״ר ברוטו.
  • משרדי החברות MPRES, WEBBING ו – OPERATIVE – לצד לא מעט חברות נוספות שנהנו משירותנו.

המיתוג כחלק חשוב בעיצוב משרדים

מיתוג הוא לב ליבה של זהות הארגון. דרך סדרת כלים שפיתחנו, ובשימוש יצירתי בשלל דיסציפלינות העיצוב שעומדות לרשותנו, אנו מייצרים חללי עבודה שמשדרים את ה-"די.אנ.איי" של החברה. סביבת עבודה ממותגת גורמת להגברת המודעות של הלקוחות, לבידול החברה ולהגברת תפיסת הערך של החברה אצל משקיעים.

בתוך החברה, יתרונותיה של השיטה כוללים את העלאת שביעות הרצון של העובדים, שימור מצבת העובדים, הגברת הפרודוקטיביות ותחושת המורל והטמעת ערכי החברה אצל העובדים.

באמצעות תהליך העבודה הייחודי שפיתחנו, אנו מזהים את ה"די.אנ.איי" הייחודי ללקוח ומשלבים אותו באופן מוחשי בחוויה הסביבתית. לאורך התהליך אנו יוצרים סקיצות דו ותלת ממדיות, מודלים ממוחשבים והדמיות, במטרה לשדר ולהביע את המיתוג של החברה בסביבת העבודה באופן שישרת את החברה, את החזון שלה ואת העובדים בה, וזאת בכל הכלים העומדים לרשותנו בתכנון משרדים – ארכיטקטורה, עיצוב פנים, עיצוב ריהוט ייחודי וגרפיקה.

/ 5.