תכנון אוניברסיטאות

תכנון נכון בהישג יד

כאשר מסתכלים על אוניברסיטאות ברחבי הארץ ניתן לראות כי חלקן מאופיינות בסטנדרט עיצובי מרשים ואחרות דווקא לוקות בחסר. במידה ותהיו מעוניינים לשדרג את האוניברסיטה עליה אתם אמונים ולהפוך את סביבת הלימודים למודרנית, כיפית ונעימה לשהייה, דעו לכם כי יהיה חיוני לפנות אל משרד האדריכלות של שירי פרץ שמתמחה בהבנת הצרכים שלכם ויוכל להתאים פתרון איכותי בהתאמה אישית.

שדרוג אדריכלי של אוניברסיטאות

כאשר ניגשים למלאכת תכנון ושדרוג אדריכלי של חללים באוניברסיטה יהיה חשוב לעשות זאת תוך כדי התחשבות באלמנטים הקיימים והאווירה המאפיינת את המקום. חייבים לשמור על קו עיצובי אחיד והרמוני, כך שהתוצאה שתתקבל תהיה משביעת רצון.

הליך תכנון אוניברסיטאות שמבוצע על ידי משרד שירי פרץ אדריכלים עומד בסטנדרטים המחמירים ביותר בתעשייה וזאת תוך כדי שיתוף פעולה ושקיפות מלאה מול הלקוח, כדי להשיג את התוצאה המדויקת והרצויה מבחינתו.

שנים של ניסיון בתכנון פרויקטים ציבוריים

משרד שירי פרץ אדריכלים החל לפעול עוד בשנת 2006 ומאז ועד היום צבר ניסיון עצום בתכנון של פרויקטים ציבוריים בכל קנה מידה.

שירי פרץ התמחתה עבדה וניהלה פרויקטים במשך 15 שנה במשרד של עדה כרמי כלת פרס ישראל אשר תכננה את בית המשפט העלין ועוד בנייני ציבור מהחשובים ביותר באדריכלות הישראלית.

משרד האדריכלות של שירי פרץ ביצע אינספור פרויקטים שונים ברחבי הארץ. בין אם מדובר בתי קולנוע, אוניברסיטאות, בתי ספר, בתי כנסת או מבני מגורים. הניסיון שצבר משרד האדריכלות עושה את שלו ומאפשר לנו לספק לכל אחד מהלקוחות תשומת לב לפרטים הקטנים ויכולת ליצור עבורו את הפרויקט האדריכלי המושלם.

תוכלו להיות בטוחים כי פנייה אלינו תאפשר לכם להשיג תמורה ברמה גבוהה במיוחד וזאת כל עוד הדבר נוגע לתכנון אדריכלי.

משרד עם הבנה של צרכי הלקוח

הניסיון של משרד שירי פרץ אדריכלים בהקמה של מבנים ציבוריים ופרטיים רבים מאפשרת למשרד לדעת בדיוק כיצד להתאים פתרונות איכותיים ומדויקים לצרכיו של כל לקוח. בין אם מדובר על שדרוג חללים והפיכתם למודרניים, יצירת חלל יש מאין ובין אם מתן קשב מלא לציפיות של הלקוח בכל הנוגע לאופי התכנון האדריכלי שהוא יהיה מעוניין בו.

/ 5.

/ 5.

דילוג לתוכן