פרופיל המשרד

שירי פרץ אדריכלים זהו משרד אדריכלים המתמחה בתכנון מבני ציבור. אנו רואים את הליך התכנון של בניין ציבורי כתהליך עם חזון וערך מוסף פרוגרמתי, תוכני, עיצובי וטכנולוגי תוך שימת דגש על תוכן, אופי המשתמש וצרכיו.

הליך המשרד בקבלת פרוייקט אדריכלי חדש

ביצירת המבנה אנו שמים דגש רב על הפן התחזוקתי והטכנולוגי של כל החומרים המרכיבים את הבניין עד פרטיי הקצה. והכל באיכות הגבוהה כמחויב למבנה ציבור כדי לעמוד בתנאי הזמן, הבלאי והמשתמשים הרבים. התכנון מתחיל באספקט האורבני העירוני, ממשיך לתכנון הסופי בקנה מידה 100:1. בהמשך למפורט לפירטי פרטים בקנה מידה 50:1, 25:1 עד עיצוב פנים 10:1, 5:1, 2:1.

החומר למכרז שיוצא מהמשרד מאד מפורט. עשרות גיליונות ומוכן למכרזים בצורה מושלמת ללא החסרה של רבב. בכל הליך הרישוי יש צוות של שמניע את התהליכים הרישוי המקוון ומול גורמים ברשות על מנת לקדם את ההיתר בצורה המיטבית והמהירה ביותר.

המזמין מקבל מהמשרד שלנו ליווי צמוד מהיר יעלי שירותי ואיכותי בכל שלב של הפרויקט. משלב הקמת הפרוגרמה, נעשה תהליך מחקרי, אנו מגיעים לסביבת העבודה שלו, חוקרים, מנתחים מצב קיים ותובנות למצב הרצוי העתידי. בונים ביחד ע הלקו את הפרוגרמה לפירטי פרטים, עד גודל המגירה של העובד…

בהמשך מפתחים תוכניות, חלופת לבחירת הלקוח, כמה שצריך עד שמגעים ביחד לתוכנית מושלמת שתואמת את כל צרכיו.

משלב זה התוכנית עוברת לכל הפרוט והממדים של עיצוב חזיתות חתכים הדמיות וסרט המתאר את המבנה מבחוץ ומבפנים. לאחר אישור המזמין, אנו עוברים לשלב של הרישוי מול הרשות. כל הנ"ל נעשה לפי החוק והתהליך של הרישוי המקוון ודרישות הבודקים פקידי העיריה ומהנדס העיר. יש לנו ניסיון רב בהוצאת היתרים עבור רשויות.

תאחר החלטת וועדה מתקדמים לסט מכרז מפורט ביותר הכולל:

 • תוכניות
 • חתכים
 • חזיתות

פרוט מדרגות בקנה מידה 25:1, פירטי בנין, תוכניות תקרה, ריצו, חשמל, פרישות קירות, חדרים רטובים, רשימות חלונות, דלתות, מסגרות. תאום מול יועצים. ליווי למנהל פרויקט בכל הקשור להוצאת המכרז, התייעצויות פגישות, הכל עד גמר מושלם, פגישה עם קבלן נבחר וליווי ותאום אתו לאורך כל הבניה, ביחד מנהל 2 הפרויקט.

 • צוות המשרד עושה את מלאכתו ביסודיות הקפדה עד הפרט האחרון, ובכישרון רב בזכות צוות אדריכלים מקצועי.
 • צוות המשרד בנוי מאדריכלים מוכשרים עם ניסיון רב שנים וגם בוגרי פקולטות לאדריכלות צעירים מוכשרים ביותר.

מנהלי הצוותים הבכירים הינם:

 1. שירי פרץ: אדריכלית רשומה, בעלת המשרד, בוגרת הפקולטה לאדריכלות בצלאל, 21 שנות ניסיון.
 2. עודד ביתן: אדריכל רשום, בוגר הפקולטה לאדריכלות בתל אביב, 13 שנה ניסיון.
 3. הדר בן אברהם: אדריכלית רשומה, בעלת תואר ראשון (B.Arch) ותואר שני מחקרי (MSc) מהטכניון מרצה בפקולטה לאדריכלות בטכניון. כ-11 שנות ניסיון.
 4. גליה טובאיס: אדריכלית רשומה, בעלת תואר ראשון לאדריכלות בטכניון, 14 שנות ניסיון.

צוות העובדים:

 1. הנא עואד: תואר שני באדריכלות בטכניון – בשלבי סיום.
 2. מריאן בשאראת: תואר שני באדריכלות בטכניון – שנה אחרונה.
 3. עידן חן: בוגר אדריכלות אוניברסיטת תל אביב .
 4. נעמי סעדון: סטודנטית לאדריכלות מאריאל

צוות משרד איכותי זה העובד בשיתוף מופתית וביעלות ומסירות, מביא לתוצרים של מבנים ייחודיים בעלי איכות עיצובית וטכנולוגית התואמים ככפפה ליד לפרוגרמה של המזמין, תוך שמירה על כל תנאי החקיקה והרישוי, מימוש חזון הבניין מהתחלה הסקיצה הראשונה עד האכלוס. כל אלו מייחדים את המשרד שלנו – שירי פרץ אדריכלים. התקשרו עכשיו!

/ 5.